Deklaracja Dostępności         telrfon 84 6313434           telrfon spzlojec@nielisz.pl      
Stona główna Logowanie
Chmurki
Chmurki
Baner tytuł
Ozdoba1
Słońce
Napis
Dziecko 1
Dziecko 2
Lupa   Przycisk 1 Przycisk 2 Przycisk 3 Przycisk 4

 
 
 
 

 

 

00053399


 

Listopad 2023
24
Piątek
KONKURS -ZACZYTAJ SIĘ... Z KSIĘGARNIĄ TULISZKÓW- Czytelniczy Co_Dziennik
ZACZYTAJ SIĘ... Z KSIĘGARNIĄ TULISZKÓW
Drukarka  Email
 

AlbumAlbumAlbum

 

W naszej szkole 27 listopada 2023r. rozpoczęła się realizacja ogólnopolskiego konkursu czytelniczego: "Zaczytaj się" z Księgarnią Tuliszków. Czytelniczy Co_Dziennik". 

Tydzień "Co_Dziennego Czytania" to czytanie: na dywanie czy w ławkach, na krzesłach czy parapecie, w sali czy w korytarzu! W budynku lub "pod chmurką". Gdzie tylko chcesz! Głośne lub ciche... jakie tylko chcesz! Czytajcie dowolnie! Ważne, że razem i codziennie. Po 10 minut każdego dnia. Przez 5 dni.

Inicjatorem, pomysłodawcą, organizatorem i fundatorem nagród w konkursie jest Books spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Partnerem Projektu jest Księgarnia Tuliszków. 
Konkurs przeznaczony jest dla żłobków, przedszkoli, szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych oraz bibliotek.Praca konkursowa to fotorelacja wraz z opisem ze zorganizowanego w placówce Kiermaszu Książek z Księgarnią Tuliszków i Tygodnia Co_dziennego Czytania wraz z wypełnionym formularzem Czytelniczego Co_Dziennika. 

Warunkami uczestnictwa w konkursie są:
Przesłanie formularza zgłoszeniowego w terminie od 2 października 2023 r. do 18 grudnia 2023 r. Zorganizowanie kiermaszu książek z Księgarnią Tuliszków - w formie stacjonarnej w żłobku, przedszkolu, szkole lub bibliotece. Wyeksponowanie oferty Księgarni Tuliszków w przestrzeni placówki. Zorganizowanie w placówce Tygodnia Co_dziennego Czytania - pięć dni czytania fragmentów wybranych książek z oferty Księgarni Tuliszków. Do realizacji zadania opracowany jest inny zestaw książek dla każdego etapu edukacji, a lista książek rekomendowanych wskazana jest przez organizatora konkursu. Na każdy dzień przypada inna książka. W konkursie zwyciężą najbardziej kreatywne pomysły na realizację projektu (Tydzień Co_Dziennego Czytania), kiermaszu książek z Księgarnią Tuliszków i ekspozycję książek z Księgarni Tuliszków.

Spośród wszystkich uczestników konkursu komisja wyłoni 4 laureatów, którym zostaną przyznane następujące nagrody:
I Miejsce -  1 x bon o wartości 1000 zł na zakupy książek dla uczestnika konkursu w sklepie internetowym www.ksiegarnia-tuliszkow.pl;
II Miejsce - 1 x bon o wartości 800 zł na zakupy książek dla uczestnika konkursu w sklepie internetowym www.ksiegarnia-tuliszkow.pl;
III Miejsce - 1 x bon o wartości 400 zł na zakupy książek dla uczestnika konkursu w sklepie internetowym www.ksiegarnia-tuliszkow.pl oraz nagroda dodatkowa ufundowana przez Wydawnictwo Ibis: Drukarka 3w1.
Zapraszamy wszystkich do udziału w Konkursie.Miniaturka

Czytelniczy Co_Dziennik - Dzień 1

Starsi czytają młodszym kolegom i koleżankom... 
Dzisiaj - 27 listopada 2023r. uczniowie klasy VIII czytali książki swoim młodszym kolegom i koleżankom z oddziału przedszkolnego naszej szkoły. (...)

Małgorzata Magryta, Anna Samulak; 2023-11-27        Czytaj całość

 

Miniaturka

Czytelniczy Co_Dziennik - Dzień 2

Młodsi czytają starszym koleżankom i kolegom...Dziś dzień drugi czytelniczego wyzwania: 28 listopada 2023r., w ramach ogólnopolskiego międzyszkolnego konkursu czytelniczego z Księgarnią Tuliszków, to młodsi uczniowie czytali swoim starszym kolegom. (...)

Małgorzata Magryta, Anna Samulak; 2023-11-28        Czytaj całość

 

Miniaturka

Czytelniczy Co_Dziennik - Dzień 3

Uczniowie czytają sobie...
Dzisiaj - 29 listopada 2023r., w kolejnym dniu "czytelniczego tygodnia" w naszej szkole - uczniowie czytali sobie nawzajem książki z bogatej oferty wydawniczej Księgarni Tuliszków. (...)

Anna Samulak, Małgorzata Magryta; 2023-11-29        Czytaj całość

 

Miniaturka

Czytelniczy Co_Dziennik - Dzień 4

Czytanie międzypokoleniowe uczniów klas I, II, III, IV...
Podczas kolejnego spotkania w ramach "Czytelniczego tygodnia" uczniowie poszczególnych klas mogli wykazać się umiejętnością sprawnego i pięknego czytania wybranych przez siebie książek z przesłanej oferty Księgarni Tuliszków. (...)

Małgorzata Magryta, Anna Samulak; 2023-11-30        Czytaj całość

 

Miniaturka

Czytelniczy Co_Dziennik - Dzień 5

Nauczyciel czyta dzieciom...Piątego dnia "Czytelniczego Co_Dziennika" to nauczyciele czytali uczniom ich ulubione lektury z oferty Księgarni Tuliszków. Wydarzenie odbyło się w sali oddziału przedszkolnego i zgromadziło mnóstwo małych czytelników. (...)

Małgorzata Magryta, Anna Samulak; 2023-12-01        Czytaj całość

 

Miniaturka

Działania dodatkowe realizowane w czasie -Czytelniczego tygodnia-

Oprócz codziennych wydarzeń organizowanych w ramach "Czytelniczego tygodnia" z Księgarnią Tuliszków -  uczniowie podjęli następujące inicjatywy:- Utworzenie osobnej zakładki na stronie internetowej, pod nazwą: "Zaczytaj się. (...)

Anna Samulak, Małgorzata Magryta; 2024-01-11        Czytaj całość

 

1 |
Liczba rekordów: 6; Liczba stron: 1; Max. na stronie: 10

Chmurki 1
Chmurki 2
WAŻNE TERMINY
N Pn Wt Śr Cz Pt So
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Najnowsze publikacje:

Warto przeczytać:

Mail

Szkoła Podstawowa
im. Dzieci Zamojszczyzny w Złojcu

Złojec 226
22 - 413 Nielisz
pow. zamojski, woj. lubelskie

Telefon tel. 84 6313434

spzlojec@nielisz.pl   www.spzlojec.net

Inspektor Ochrony Danych:
Agnieszka Błaziak agnieszka.blaziak@cbi24.pl

Mirosław Kuduk © 2017
  Proszę czekać... TłoTłoTło 
  Tło
  Proszę czekać... TłoTło 
  Tło
   Tło 

 
 


 
   
Ładowanie
Profesjonalny Hosting